Конферентна зала 1

ЧасЛекторТемаПанел
10:00 - 10:40Панел на организаторитеДаровете на "Здравей, Здраве!". Как живеем здравето си?Как живея здравето си?
10:50 - 11:30Панел на организаторитеДаровете на "Здравей, Здраве!". Как живеем здравето си?Как живея здравето си?
11:40 - 12:20Михаил КосевЧистота на въздуха на ПловдивКак живея здравето си?
12:30 - 13:10Надя ПетковаБиодинамично земеделие- техники и опит в моята ферма!Биодинамично земеделие
13:20 - 14:00Росен ЧакъровКлишетата Био и Еко или качествата и предимствата на локалната продукция и нейната енергийна и емоционална стойностБиодинамично земеделие
14:00 - 14:30ОБЕДЕН БЛОК С ИНТЕРАКТИВНИ ИГРИ И ЗАНИМАНИЯ (във фоайето)
14:30 - 15:10Валери ДобревСвещената земя България. Въвеждане в тайнство на общение със светлината на майката земя - силата на българския ДухДуховно здраве
15:20 - 16:00Линда ДудекИзчистване на организма с помощта на Майката Природа / Detox with the help of mother natureХранене и изчистване на тялото
16:10 - 16:50Павел Самунев, Пламен ЗлатиновЗемен дар за разумните - паразитите, вредители или учители?Хранене и изчистване на тялото
17:00 - 17:40Гергана ДойчиноваЗелена аптека и храна всичко в едноХранене и изчистване на тялото
17:50 - 18:30Десислава СлавчеваКак да се храним и живеем балансирано, в хармония със себе си и любов към заобикалящия ни свят?Хранене и изчистване на тялото

Конферентна зала 2

ЧасЛекторТемаПанел
10:00 - 10:40Райчин РайчевСамоосъзнаване чрез дарове на земятаДуховно здраве
10:50 - 11:30Гергана РадовичВръщане към корените – мястото на съня и движението в живота ниДуховно здраве
11:40 - 12:20Милена Данкова КРЕЯМантруване с числа - Астрология и нумерология за здравеДуховно здраве
12:30 - 13:10Наталия НаковаАктивирай Животворната си Сила!Духовно здраве
13:20 - 14:00д-р Румен СтоиловИзобилието като атрибут на Земята и право на човека, четирите елемента и етера като дарове и връзка с НеяДуховно здраве
14:00 - 14:30ОБЕДЕН БЛОК С ИНТЕРАКТИВНИ ИГРИ И ЗАНИМАНИЯ (във фоайето)
14:30 - 15:10Наталия Сергеенко и Светослава ХаджиеваСакрална архитектура на тялотоДуховно здраве
15:20 - 16:00Веселин ОрешковДаровете на земята: Слънце, въздух, вода и солСилата на билките
16:10 - 16:50доц. д-р б.н. Койчо КоевПревенция и лечение на онкологичните заболявания, чрез храненето и физическата активностСилата на билките
17:00 - 17:40Яна ГеоргиеваПрофилактиката при бъбречно-каменна болест, или как с билките, които са своеобразен дар на природата, да бъдем здравиСилата на билките

Зала практики

ЧасВодещТемаПанел
10:00 - 10:40Ян Тай Чи майстор Станислав БагалевЛекция на тема връзката на китайската философия с практиката на Тай Чи Чуан и Ци гунТяло и дух
10:50 - 11:30Албена ПаралинговаУправление на стреса и работоспособността в рамките на работния ден - ПРАКТИКАТяло и дух
11:40 - 12:20Мария СтоиловаДинамична танц медитацияРитъм и музика
12:30 - 13:10Иван ГиновЗдраве и спокойствие с Фалун ДафаТяло и дух
13:20 - 14:00Ваня КъневаДа усетим пулса на Земята!
Тяло и дух
14:00 - 14:30ОБЕДЕН БЛОК С ИНТЕРАКТИВНИ ИГРИ И ЗАНИМАНИЯ (във фоайето)
14:30 - 15:10Павел ПавловПрактика "Осъзнавайки смъртта"Тяло и дух
15:20 - 16:00Наталия Сергеевна и Светослава ХаджиеваСакрална архитектура на тялото - ПРАКТИКАТяло и дух
16:10 - 16:50проф. Валери ГуржеевПрограма АнтистареенеТяло и дух
17:00 - 17:40Миглена ЧордоваЙога практика в комбинация с осъзнато дишане

Зала медитации

ЧасВодящТемаПанел
10:00 - 10:40Димитър СимеоновЛесно отслабване с естествените дарове на природатаТяло и дух
10:50 - 11:30Ваня СимеоноваЛечебните гъби и тяхната сила - микотерапиятаСилата на билките
11:40 - 12:20Ина Май ДжарЛичния символ на раждането - форма, танц и динамична медитация
Тяло и дух
12:30 - 13:10Зоя Иванова, Пламен ЗлатиновОчите - прозорци на душатаТяло и дух
13:20 - 14:00Косьо ЛюбеновБилколечение и енерготерапия - здравето отвътре изразено отвънСилата на билките
14:00 - 14:30ОБЕДЕН БЛОК С ИНТЕРАКТИВНИ ИГРИ И ЗАНИМАНИЯ (във фоайето)
14:30 - 15:10д-р Румен СтоиловМедитация "Четирите елемента и Аз-пътуване в дълбините"Медитативни практики
15:20 - 16:00Наталия НаковаИзцеляващата Сила на Любовта - Mедитативни техникиМедитативни практики
16:10 - 16:50Българска Асоциация по Боуен терапия, Елена ЛесоваДемонстрация на техниката Боуен (Боутек)Тяло и дух
17:00 - 17:40Българска Асоциация по Боуен терапияДемонстрация на техниката Боуен (Боутек)Тяло и дух
17:50 - 18:30Българска Асоциация по Боуен терапияДемонстрация на техниката Боуен (Боутек)Тяло и дух

Спортна зала, 5-ти етаж

ЧасВодещПрактика
11:00 - 12:00Dance StationFreestyler Supertonning /записване/
12:00 - 13:00Dance StationZumba Fitness
13:00 - 14:00Dance StationТае Бо
14:00 - 15:00Тамила БабакТрадиционни руски и украински танци
15:00 - 15:30Dance StationНародни танци за деца
15:30 - 16:00Dance StationЛатино танци за деца
16:00 - 16:30Dance StationХип Хоп танц за деца
16:30 - 17:30Влада ПарфеноваБалет за майка с деца по руска методика

Градска градина, сцена Пеещи фонтани

ЧасВодещПрактика
10:00 - 11:00WOW GYMТапаут тренировка
11:15 - 12:30 International Yang Family Tai Chi Chuan Association, Ян Тай Чи майстор Станислав БагалевТай Дзи практика
12:30 - 13:30Поля ВасилеваPort de Bra
15:30 - 16:30Smart Studio KamatoПрактика по йога
16:30- 17:30Smart Studio KamatoSteel Toning

Градска градина, Виенски павилион

ЧасВодещПрактика
11:00 - 12:30Да Дао България, Стойчо ЯковскиТренировка по Да Дао за деца
14:00 - 15:30 Functional Fi7 ArmyФункционална тренировка