Конферентна зала 1

ЧасЛекторТемаПанел
9:45 - 10:00ОТКРИВАНЕ
10:00 - 10:40Ирина МилчеваПари, изобилие, благоденствие тук и сегаМъдростта на ежедневието
10:50 - 11:30д-р Марчин ИлиевЗемя, време на ускорени промени и школата на учителя Петър ДъновЛекари за холистично здраве
11.40 - 12.20д-р Зоя ГеоргиеваДаровете на земята и способността на човека да ги ползваЛекари за холистично здраве
12.30 - 13.10д-р Димитрина Тодорова, Тошко ТодоровТайната сила на квантовата медицина – извор на здраве, дълголетие и просперитетЛекари за холистично здраве
13.10 - 13.40ОБЕДЕН БЛОК С ИНТЕРАКТИВНИ ИГРИ И ЗАНИМАНИЯ (във фоайето)
13.40 - 14.20д-р Станка УзуноваДетско зрение - какво трябва да знаемЛекари за холистично здраве
14.30 - 15.10д-р Иван ДжеджевДа поговорим за хомеопатиятаЛекари за холистично здраве
15.20 - 16.00д-р Денка МариноваПрофилактика и лечение на зрението с методите на китайската традиционна медицинаЛекари за холистично здраве
16.10 - 16.50Христо ДжумаковЗапознаване с Аспект Психологията и приложенияДумата е на науката
17.00 - 17.40д-р Тодор СтоевИзкуството като терапия – МузикотерапияДумата е на науката
17.50 - 18.30Юри КовачевСилата на подправкитеСилата на билките
18:40 - 19:30д-р Тимен ТимевКомпендиум за ново човечество – цялостна програма за създаване на ново човечествоМъдростта на ежедневието

Конферентна зала 2

ЧасЛекторТемаПанел
10:00 - 10:40Албена ПаралинговаУправление на стреса и работоспособността в рамките на работния денМъдростта на ежедневието
10:50 - 11:30Вълко ЧобановПриложна лечебна радиестезия – иновативни български квантови устройстваМъдростта на ежедневието
11.40 - 12.20Евгения СтаменоваВсе по-добре с Метода Силва, използвайки даровете на земятаДуховно здраве
12.30 - 13.10Светослав ВълчевФилософската система Шамбала – един от пътищата за постигане на здраве, хармония и балансДуховно здраве
13.10 - 13.40ОБЕДЕН БЛОК С ИНТЕРАКТИВНИ ИГРИ И ЗАНИМАНИЯ (във фоайето)
13.40 - 14.20Яна ДанаиловаСуровата храна - дар от природата - ключ към нашето здраве, младост и дълголетиеХранене и изчистване на тялото
14.30 - 15.10Мариана ДеевскаВлияние на музиката върху човека, обществото и природатаРитъм и музика
15.20 - 16.00Галина АнгеловаПреоткритото знание на земите ни - Българското хороРитъм и музика
16.10 - 16.50Мартин АтанасовЗначението на релефа на Източна ЕвропаДуховно здраве
17.00 - 17.40Елица ЙорговаДаровете на човечеството! Духовните аспекти на бременността!Зачатие, бременност, бебе
17.50 - 18.30Яна МицеваМъдростта на бремената женаЗачатие, бременност, бебе

Зала практики

Час ВодещТемаПанел
10:00 - 10:40Марияна СтраковаЙога като път за опознаване на тялото и живота ниТяло и дух
10:50 - 11:30Васил ТосевПоддръжка на човешкото тяло и психика с природни средстваТяло и дух
11.40 - 12.20Ели ШербанСакрална Звукова МедитацияТяло и дух
12.30 - 13.10Пламен Златинов, Зоя Иванова, Марко ГайсманЛЕКЦИЯ и ДЕМОНСТРАЦИЯ: Мъдростта в нашето тяло, чрез системата Мир Ахар здраве, сигурност и личностно развитие за деца и възрастниТяло и дух
13.10 - 13.40ОБЕДЕН БЛОК С ИНТЕРАКТИВНИ ИГРИ И ЗАНИМАНИЯ (във фоайето)
13.40 - 14.20Миглена ЧордоваПрактика "Очи в очи със силата на дъха"Тяло и дух
14.30 - 15.10Диана ПетковаИнтонационното време пространство и значението на музиката за интелектуалното и емоционално развитие на дететоРитъм и музика
15.20 - 16.00Снежана ИлиноваМузика за мъници" практическо занимание за малки деца 0-3 гРитъм и музика
16.10 - 16.50Десислава ГюзелеваПролетни приключения в ритъм, практическо занимание за деца над 4 г музикална работилницаРитъм и музика
17:00 - 17:40Камен ФилиповПайдаЛаджин - древен източен метод за самолечениеТяло и дух
17:50 - 18:30Глен Смит и Анжелина ГейджърБаланс на петте елемента - ПрактикаТяло и дух

Зала медитации

ЧасВодещТемаПанел
10:00 - 10:40Йога студио “Надежда”, Надежда МаслеваЙога практикаТяло и дух
10:50 - 11:30Тодор ВеличковСвръхсетивни способностиТяло и дух
11:40 - 12:20Велина ЧоковаМедитация "Сливане със Земята"Медитативни практики
13:10 - 13:40ОБЕДЕН БЛОК С ИНТЕРАКТИВНИ ИГРИ И ЗАНИМАНИЯ (във фоайето)
13:40 - 14:20Венета МерджановаМедитация за обличане на свещенната мантияМедитативни практики
14:30 - 15:10Светослав ВълчевМедитацияМедитативни практики
15:20 - 16:00Стефи НедевскаЛЮБОВТА. Разговор, общение, медитацияМедитативни практики
16:10 - 16:50Аида МарковскаБлагословия от рода - медитацияМедитативни практики
17:00 - 17:40Христо ДжумаковЗапознаване с Аспект Психологията и приложения ПРАКТИЧЕСКА РАБОТАТяло и дух
17:50 - 18:30Живко СтоиловМедитацияМедитативни практики

Спортна зала, 5-ти етаж

ЧасВодещПрактика
10:00 - 11:00Георги ЯръмовЙога Кайваля
11:00 - 12:00Людмила Винчева, Десислава ГеоргиеваЙога по двойки
12:00 - 13:00Мира ДживанмуктиАщанга йога
13:00 - 14:00Мария Стоилова и Мария
Папаянопол
Махабхута Намаскар – Поздрав към шестте елемента
14:00 - 15:00Нина РуеваЙога на смеха
15:00 - 16:00Мария ПапаянополЙога за деца
16:00 - 17:00Яна ДанаиловаЙога практика за цялото тяло
17:00 - 18:00Гергана КолеваПилатес

Градска градина, сцена Пеещи фонтани

ЧасВодещПрактика
10:00 - 11:30WOW GYMFunctional Athletics
11:30 - 12:30WOW GYMBody HIIT /високо интезивна тренировка/
12:30 - 13:30Dance StationSling‘n Dance, танци за майки с бебета
14:00 - 15:00Smart Studio KamatoTabata тренировка
15:00 - 16:30Елица Йоргова, Йога Арт студио ШантиАкро йога
16:30 - 17:30Smart Studio KamatoFit Jumping
17:30 - 18:30Smart Studio KamatoKangoo Jumps

Градска градина, Виенски павилион

ЧасВодещПрактика
11:00 - 12:30Мария АтанасоваПаневритмия за деца
16:00 - 17:30 WOW GYMTRX функционална тренировка/обучение