Координатор за Ямбол:

Яна Стоева, тел: 0878 673 249,

E-mail: yananstoeva@gmail.com

Фесбук: https://www.facebook.com/ZdraveiZdraveYambol/


2020

3 октомври 2020 г.

МОТО-то на нашето 5-то юбилейно издание на Фестивал „Здравей, Здраве!“ – Ямбол 2020 е:
„Изцелението е в нас!“

Фестивалът се организира за пета поредна година в гр. Ямбол от
Обществена Фондация „Мостове над Тунджа“ – Ямбол https://www.facebook.com/MostoveNadTundja/
С подкрепата на Община Ямбол – https://www.facebook.com/bezisten.yambol

Fb. събитие за 2020г.: https://www.facebook.com/events/837829580087642/

ВХОД СВОБОДЕН за ВСИЧКИ жители и гости на град Ямбол!

Добре дошли!!!

ПРОГРАМА на ФЕСТИВАЛ „Здравей, Здраве!“

09:30 ОТКРИВАНЕ
Приветствие и Прожектиране на авторски филм на Димитър Димитров „Аномални зони“
*
10:00 – Димитър Димитров – „Многомерна медицина”
ЛЕКЦИЯ
*
11:00 – Веселин Орешков – „Оздравителна програма В Е С К О“
ПРЕДСТАВЯНЕ на КНИГАТА
*
11:00 – 17:00 Стойчо Стоев – „Приказни пъзели или пъзели за приказки“
РАБОТИЛНИЦА
*
11:00 – 17:00 Лили Иванова – „Женско здраве“
РАБОТИЛНИЧКА за рисуване с къна
*
11:30 – Кръстю Ангелов – „Лечение чрез божествено учение“
БЕСЕДА
*
12:30 – Павел Тодоров – „Изцелението е в нас! Методи и техники за освобождаване от лоши мисли и чувства.“
ЛЕКЦИЯ
*
13:00 – 15:00 Екипът на Фалун Дафа – „Работилничка за изработване на Лотоси“
РАБОТИЛНИЦА за малки и големи
*
13:30 – Диян Данаилов – „Истински път за самоусъвършенстване с Фалун Дафа“
ПРАКТИКА; (Моля, носете си постелка)
*
14:30 – Аида Марковска – „Ангелската благословия – как да откриваме насърченията от Светлината в нашето ежедневие?“
ЛЕКЦИЯ с включена ПРАКТИКА
*
15:30 – Радост Колева – „Творилница“
АРТ РАБОТИЛНИЦА
*
16:30 – Теодор Николов – ТЕО – „Десет правила за Здраве и Дълголетие от Учителя“
БЕСЕДА
*
17:30 – Нора Врабчева – „Основни принципи на Аюрведа и Любовна връзка с външния свят“
ЛЕКЦИЯ


2018

Здравейте приятели на  Фестивала „ Здравей, Здраве!”- Ямбол,

Здравейте слънчеви хора, от близо и далеч, пробудени за  Новото време,

Здравейте на всички вас, очакващи с трепет вълнуващи срещи с нашите водещи,

Имаме удоволствието да ви обявим, че програмата за нашето тазгодишно издание на фестивала е готова и имаме приятна изненада за вас.

Тази година всеки един лектор и всяка една практика или тернировка ще бъдат представени с отделно Фейсбук събитие, така ще ви бъде по-лесно да се запознаете с нашите гости предварително. Да се насочите към това, което е вашето събитие и от рано да се настроите за него.

Една година измина от забавата и емоциите по време на работилниците  в парка, от запознанствата с интересни личности, които ни представиха своите проверени в живота истини за здравословен и щастлив живот, както и хармонизиращите  практики и зареждащите тренировки. Можете да си припомните за тях от снимките в архива на нашата Фб старничка: https://www.facebook.com/ZdraveiZdraveYambol

А сега с радост ще ви призовем да се запознаете с предварителната програма на фестивала и да си запишете във вашите дневници темите и лекторите, които не бихте искали да пропуснете.

  И така :

  Откриването на фестивала  ще започнем с една изключително важна тема:

„Накъде върви света днес и какво да правим в това сбъркано време”

Ще ви представим най-новата книга „Накъде вървим и какво да правим

 на нашия специален гост Веселин Орешков,

който познавате от предходните ни издания, а и от интернет пространството :

https://www.vbox7.com/play:fb220fe3e4

https://www.youtube.com/watch?v=_Vwrb_LnIBA&t=82s

ОЧАКВАМЕ ВИ  НА

 13 април/петък/ 2018г.    от     17.30ч.

В    Художествена галерия „Жорж Папазов”

за незабравима среща с Веселин Орешков

*******************************************************

!!! ПРЕДВАРИТЕЛНА !!! програма на Фестивала
*********************************************************
* Очаквайте съвсем скоро окончателната програма *
*********************************************************
СЪБОТА, 14.04.2018
*************************
ЛЕКЦИИ (СЪБОТА, 14.04.2018)
***********
09:30 Жената и женската енергия днес, Водещ: Боряна Бонева
10:30 Сатурн и зовът на предците, Водещ: Светлана Иванова
11:30 Законите на рода / Изработване на геносоциограма, Водещ: Аида Марковска
12:30 – 13:30 ПОЧИВКА
13:30 Новата земя, Водещ: Д-р Румен Стоилов
14:30 ОИДА терапия – път към устойчиво щастие, Водещ: Андрей Ганев
15:30 Китайската медицина – история и приложение, Водещи: Стилиян Илиев и Николай Димитров
16:30 Формула на духовното и физическото здраве, Водещ: Алексей Скворцов
17:30 *** Чака се потвърждение

ПРАКТИКИ (СЪБОТА, 14.04.2018)
*************
09:00 Йога с водещи: Георги Александров и Мадока Ишибаши
10:00 *** Чака се потвърждение
11:00 Пилатес с водещ:Росица Запрянова
12:00 – 13:00 ПОЧИВКА
13:00 *** Чака се потвърждение
14:00 Медитация „Благословия за рода“ с водещ Аида Марковска
15:00 Гонг Медитация „Пречистване“ с Планетарни Гонгове и тибетски купи с водещ: Анелия Борисова – Вълчева
16:00 Йога на смеха с водещ Силвия Ганева
17:00 Пътуване към себе си-медитация с Д-р Румен Стоилов
18:00 „Искам и ще успея“ – FreeStyler STS тренировка (с предварително записване и запазване на борд. Наличните бордове са 6) водещ: Мария Александрова – Mim

НЕДЕЛЯ, 15.04.2018
*************************
ЛЕКЦИИ (НЕДЕЛЯ, 15.04.2018)
**********
09:30 Как по-добре да разбира Родителя своето Дете /Тест по дата на раждане, чрез Практичната психология по Системата ИДЕАЛ/, Водещ : Емилия Петрова
10:30 Какво говори една витална капка кръв /Обследване на жива капка кръв със специален тъмно-полеви микроскоп, Водещ: Павел Самунев
11:30 Валдорфската педагогика, Водещ: Елена Митева
12:30 – 13:30 ПОЧИВКА
13:30 *** Чака се потвърждение
14:30 Фалун Дафа, Водещ: Диян Данаилов
15:30 Енергията на Билките и билколечението. Водещ: Радостин Бояджиев
16:30 Българското хоро – извор на радост, здраве и сила, Водещ: Галина Ангелова
17:30 Среща с Веско Орешков

ПРАКТИКИ (НЕДЕЛЯ, 15.04.2018)
*************
09:00 Йога с водещи: Георги Александров и Мадока Ишибаши
10:00 Combo Fit тренировка – водещ: Христина Атанасова – Желева
11:00 *** Чака се потвърждение
12:00 – 13:00 ПОЧИВКА
13:00 Методи за съвременно бебеносене – водещ: Кристина Стефанова
14:00 Табата Фитнес тренировка – водещ: Любо Ценов
15:00 Strong by Zumba – водещ: Кейт
16:00 Фалун Дафа, Водещ: Диян Данаилов
17:00 Zumba за деца „Zumba Kids & Kids Jr.“ – водещ: Кейт
17:30 Йога на смеха за деца и възрастни – Таня Бозукова
18:00 Zumba fitness – водещ: Кейт

🙂 🙂 🙂          🙂 🙂 🙂              🙂 🙂 🙂

Нашата покана за Доброволци

по време на Фестивала все още е активна!

Включете се и бъдете част от емоцията около организацията. Повече информация в линка по-долу:

https://goo.gl/forms/Lsn5ZJ9HhbMuyTdC2

Екипът на „Здравей, Здраве!“ – Ямбол

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––



***

Лице за контакт: Яна Стоева

E-mail:

Телефон за връзка: 0878 673 249