ПРОГРАМА

20.04.2019 /събота/

***

За нашата програма за 21.04 /неделя/ моля натиснете ТУК

 

Можете да свалите нашата програма ТУК

 

Тук можете да видите лекциите от Събота, проведени в Голяма кино зала:

 

 

 Голяма Кино Зала

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45д-р Александър ИлиевПринципи на Тибетската медицина Сова Ригпа като духовна практика
11:00 - 11:45Агота Ружа - УнгарияИзкуството на отваряне на сърцето за Даровете на Духа: Светлина – Любов – Сила. Как да бъдем отворени за Даровете, които са тук и сега? Отворената личност в своята общност.
12:00 - 12:45Д-р Светла БалтоваНовата медицина. Лечение чрез осъзнаване
13:00 - 13:45Наталия БегачеваКранио-сакралната терапия пробужда духа за самовъзстановяване на организма
14:00 - 14:30СТАРДЕНС ЦЕНТЪР танц "Малка мома", спектакъл
14:30 - 15:15Тодор ГосподиновКой иска да е здрав?
15:30 - 16:15Галина Герасимова и Андрей ГриваПерпендикуляри на съзнанието
16:15 - 16:45Протопрезвитер Радослав ПаскалевЗАБРАВЕНИЯТ ПЪТ-Разговор за Бог, човека, болеста и времето в което живеем

 

 Малка Кино Зала

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Александра БотеваДаровете на духа с Фалун Дафа - Истинност, Доброта и Търпение
11:00 - 11:45Светла ТодороваКажи го с рисунки!
12:00 - 12:45Аида МарковскаДухът на рода и народа - практики за родова сила
13:00 - 13:45Галина АнгеловаБългарското хоро - извор на радост, здраве и сила
14:00 - 14:40Елисавета Александрова-ЗангелмиМаршрути, които носят изцеление

 

 Зала 1

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Димитър КръстевСебецененето и себеобичането – основа за успешна профилактика и лечение
11:00 - 11:45д-р Александър Илиевкратък практически семинар по Тибетски традиционен масаж Джамцо Кунйе (Океански масаж)
12:00 - 13:45Агота Ружа - УнгарияПРАКТИКА: Осъзнато взаимно консултиране. (Mindfulness based Co-Counselling. MbCC)
14:00 - 14:30Запис на лекцията на д-р Румен Стоилов "10 години - Земята, човечеството, България"
14:30 - 15:15Ирина МилчеваДа разбираш и да бъдеш разбиран
15:30 - 16:15Мартина ИвановаБожествената Матрица – изцеление на Душата и тялото
16:30 - 17:15 Васил Атанасов Заралиев, ПАН - БългарияЦолкин – галактическата съкровищница
17:30 - 18:15проф. Живко ЖелевЧетирите пътя на даровете за здравето на човечеството

 

 Зала 2

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Сдружение„Общество Път на Мъдростта“/Доц. д-р Кирил КоликовКнигата „Духовните дарове на България“, т.т. I, II от Ваклуш Толев
11:00 - 11:45Издателство сдружение „Път към Новия свят“Книгите на Т. Микушина – Пътеводител по Пътя на Духа в епохата на Водолея
12:00 - 12:45ИК "Жанет 45", Петя Накова"Годината на осемте химии"-истинските истории на жени с рак на гърдата
13:00 - 13:45Издателска къща "Хермес"Представяне на книгата „Новата медицина“ от д-р Светла Балтова
14:00 - 14:30ОБЕДНА ПОЧИВКА
14:30 - 15:15ИК "Жануа-98" Жана Иванова, собственик -представяне на издателството и книгите
15:30 - 16:15Койчо КоевЕнергийният потенциал на българските билки
16:30 - 17:15 Бяло Братство Галина ГерасимоваПредставяме сборник с първите беседи на Учителя Петър Дънов.
Тема на представянето* Живата книга на планината
17:30 - 18:15Олимпия ЧалъмоваКак да бъдем хармонични и здрави ползвайки „Теорията на петте първоелемента У-син”.

 

 Зала 3

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Николай ЧалъковДухът на КайЗен за постигане на доволни клиенти, щастливи служители и финансов успех едновременно
11:00 - 11:45Райчин РачевЦелеполагането като върховна власт. Защо е важно да сме субекти спрямо ЕС и собствената си държава ?
12:00 - 12:45д-р Силвана ПоповаДетоксикация на тялото и ума
13:00 - 13:45Василка СурватковаПетте биологични закона на Нова Германска Медицина и откритията на д-р Рике Герд Хамер
14:00 - 14:30ОБЕДНА ПОЧИВКА
14:30 - 15:15Анелия АтанасоваТрите „С“ – Синергия със Синтез на Сетивата
15:30 - 16:15Виктория ЧервенковаПчелните продукти в Ценности и цели на образованието – как свободата осмисля и култивира даровете на духа
16:30 - 17:15 Мартина ИвановаПрактика: "Как да обичам себе си. Среща с Душата"
17:30 - 18:15Сдружение Общество Път на Мъдростта,гл. ас. д-р Йордан Епитропов ; Д-р Сена Неделчева„Постът – нравствена висота и духовна чистота” (по идеи на Учителя Ваклуш Толев)

 

 Зала 4

 

ЧасЛекторПрактика
10:00 - 10:45Здравка АндрееваМузикална работилничка с Дади
11:00 - 11:45г-жа Стефка Попова-ЛазароваКакво е важно да знаем за кръводаряването
12:00 - 12:45Д-р Атанас БогоевДиабетна ретинопатия: Как високата кръвна захар уврежда очите ни?
13:00 - 13:45Даниела МустаковаКраниосакрална остеопатия – прелестно изживяване за душата ума и тялото
14:00 - 14:30ОБЕДНА ПОЧИВКА
14:30 - 15:15Център за естествено родителство Коалабейби Димана ИскреноваПрактика по носене на бебе в слинг
15:30 - 16:15Олимпия ЧалъмоваМедитация «Изчистване и обновление»
16:30 - 17:15 Камен ФилиповБиорезонансна диагностика и терапия на дух, душа и тяло“
17:30 - 18:15МАТРАЦИ ТЕДПредставяне на матраци ТЕД

 

 Зала Търговски Представяния

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Силвия Иванова ТодороваМонтесори в училище-време е да продължим
11:00 - 11:45д-р Екатерина РадоилскаЖивите пробиотици – Духът на здравето за лечение и профилактика на хроничните заболявания.
12:00 - 12:45Светлана ВойниковаСъвременна електротерапия, саморегулативни методи за лечение на човешкото тяло,
диагностика и лечение на заболявания в най - ранен стадий.
13:00 - 13:45Павел Павлов и Койчо КоевТинктурите на живота, билките на младостта и силата
14:00 - 14:30ОБЕДНА ПОЧИВКА
14:30 - 15:15д-р Силвана Попова100% Натурално решение в борбата с високия холестерол и кръвна захар
15:30 - 16:15Евъргрийнлайф ИталияИзбирай Доброто Здраве всеки ден!
16:30 - 17:15 Иван ЛесевНаринé - тържеството на духа в полза на здравето!
17:30 - 18:15Христо АндоновМасовият дефицит на Канабиноиди (CBD) – или „защо сме болни“ ?!

 

 Зала Йога

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Виктория ЦуркянВълшебните звуци на тибетски пеещи купи
11:00 - 11:45Васил ТосевКрия Йога –Разкриване на душевния потенциал
12:00 - 12:45Деница МитреваВиняса Флоу Йога
13:00 - 13:45Уелнес студио САНАВъзстановяваща и релаксираща гимнастика, подходяща за зряла възраст
14:00 - 14:30ОБЕДНА ПОЧИВКА
14:30 - 15:15Мария Видева Звукова Медитация
15:30 - 16:15Уелнес студио САНАЙога на лейди Нигума
16:30 - 17:15 Светослава ХаджиеваСакрална архитектура на тялото
17:30 - 18:15Саня БараковаХанг/Хандпан Звукова терапия

 

 Спортна Тераса

 

ЧасВодещПрактика
11:00 - 11:45Александра БотеваМедитативните упражнения на Фалун Дафа
12:00 - 12:45Елица Йоргова, Йога Арт студио ШантиЙога `Благодарност към Земята`
13:00 - 13:45
14:00 - 14:30ОБЕДНА ПОЧИВКА
14:30 - 15:15Гергана КолеваПилатес тренировка
15:30 - 16:15Ха хай клуб - Нина РуеваЙога на смеха
16:30 - 17:15Нина КрумоваТенсегрити - Магическите пасове на Карлос Кастанеда
17:30 - 18:15Ирена ЧакъроваБиоданза

 

 Градска градина – павилион

 

ЧасВодещПрактика
10:00 - 10:45 Станимир СимеоновЛюбителски крос от СНЦ “Пловдив Бяга” -
10:00 - 10:45Людмила ВинчеваПаневритмия
11:00 - 11:45
12:00 - 12:45WOW GYMКондиционно и функционално трениране
13:00 - 13:45БАЗА - Фондация Българска Академия за Адреналин - Паолина ИвановаУрок ролери и кънки за деца
14:00 - 14:30ОБЕДНА ПОЧИВКА
14:30 - 15:15Калина Гаева – Училище за хип-хоп танци THE CENTER - ПловдивХип-хоп танц с The Center
15:30 - 16:15Едмонт Будакян - Тай Чи ЦентърВъведение в Тай Дзи
16:30 - 17:15Радостина ЧилингироваПилатес
17:30 - 18:15Dance to the max/ Лалка ЗлатановаТанцувай за здраве

 

Арт Работилнички

 

ВреметраенеВодещПрактика
петък, 19.04Даниела Славчева / АКЕА „Медиатор“Арт терапия с ДаниелаАрт терапия с Даниела (от 18.30 до 19.00ч. ,офис 30, ет. 2, Дом на науката и техниката)
ЦелодневнаСвещи „От Любов“Работилничка за свещи от натурален пчелен восък
ЦелодневнаMaноела Игнатова, Indi Art CafeMехенди с Мани – Henna Nomad
ЦелодневнаАрт работилничка с Мина и ЖасиГрадината на мира
ЦелодневнаАнета КрушевскаНаправи си сам сгъваема сцена за игра
ЦелодневнаПетър Караджов / Лави Масаж Про ЕООДСедящ Амма Масаж/Демонстрация

 

За нашата програма за 21.04 /неделя/ моля натиснете ТУК

 

Можете да свалите нашата програма ТУК