ПРОГРАМА

22.04 /неделя/

 

За нашата програма за 21.04 /събота/ моля натиснете ТУК

 

 Конферентна зала 1

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Радомира Михова „Успешен глас“- природен дар с приятен глас
11:00 - 11:45Валерия АксеноваСимпомите на тялото и сънища
12:00 - 12:45Анелия Овнарска-МилушеваМагия за любов
13:00 - 13:45проф. Бойко РангеловСистемите за ранно предупреждение от комплексни природни опасности – проектът „CABARET” и може ли да се спасяват човешки животи
14:00 - 14:30ОБЕДЕН БЛОК С ИНТЕРАКТИВНИ ИГРИ И ЗАНИМАНИЯ (във фоайето)
14:30 - 15:15Милена Данкова КРЕЯКак астрологично и нумерологично да определим човека - повече умен ли е той, повече сърдечен, или вече е успял добре да балансира себе си?
15:30 - 16:15Тодор Величков Регресия и прогресия / Назад и напред в нашите прераждания
16:30 - 17:15 Цвета ВацковаКранио-сакрална терапия – синхронизира: тялото, душата и ума
17:30 - 18:15Проф. Хюсник Бояджиян Зараждане, развитие и бъдеще на хомеопатията

 

 Конферентна зала 2

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Александър КръстевНесъзнателното учене
11:00 - 11:45Кремена ДачоваМалките крачки по големия път на живота
12:00 - 12:45Ирина МилчеваКодът на самоувереността
13:00 - 13:45Албена ПаралинговаЕмоциите, заключени в тялото ни или Колко полезна е една ставна загрявка
14:00 - 14:30ОБЕДЕН БЛОК С ИНТЕРАКТИВНИ ИГРИ И ЗАНИМАНИЯ (във фоайето)
14:30 - 15:15Ваня КъневаДа мислим съзидателно!
15:30 - 16:15Валери ДобревПътят на сърцето и пътят на ума. Сърдечно озаряване на ума.
16:30 - 17:15Емилия ПетроваУвеличаване Разбирането на Родителя към своето Дете,чрез бърз тест по датата на раждане и знанията по Практичната психология по Системата ИДЕАЛ
17:30 - 18:15Диана ПетковаЗначението на музиката за интелектуалното и емоционално развитие на детето

 

 Конферентна зала 3

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Мария АтанасоваПаневритмия за синхронизиране на ума и сърцето при децата!
11:00 - 11:45д-р Марчин ИлиевСтрадание, болка, гняв, страх- път към любовта, щастието и хармонията
12:00 - 12:45Виолета КузмоваМатрица на Успеха -нумерологичен метод за анализ на програмата на живота
13:00 - 13:45Александра Ботева / Фалун ДафаУсъвършенстване на сърцето и ума с Фалун Дафа
14:00 - 14:30ОБЕДЕН БЛОК С ИНТЕРАКТИВНИ ИГРИ И ЗАНИМАНИЯ (във фоайето)
14:30 - 15:15Величка ГурджановаДа се освободим от страха и илюзиите на ума и да се докоснем до даровете на сърцето
15:30 - 16:15Събка Дякова-ЧеховичТялото е психика
16:30 - 17:15 Ангел Чонев"Как да спасим децата Ангели ?"
17:30 - 18:15Мариянка Лулчева Справи се с ума си

 

 Зала Представяния

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Божанка ГатеваНародна медицина при простудите – основни методи
11:00 - 11:45Лина Андреас / Baba’s Soapery / Бабината СапунджийницаРъчно изработване на натурални веган сапуни
12:00 - 12:45Павел Самунев и Пламен ЗлатиновТъмно-полевия микроскоп – новият –стар метод за откриване на болестта
13:00 - 13:45Аида МарковскаСхемата на рода- безценен инструмент за откриване на родови програми
14:00 - 14:30ОБЕДЕН БЛОК С ИНТЕРАКТИВНИ ИГРИ И ЗАНИМАНИЯ (във фоайето)
14:30 - 15:15Терапевтичен център за холистично здраве „Хирон“Представяне на екипа и запознаване с възможностите на центъра
15:30 - 16:15Пламен ЗлатиновИновативни био продукти – живот за сърцето и ума
16:30 - 17:15 Пламен ЗлатиновУм царува, ум робува, ум патки пасе!
17:30 - 18:15Ваня КъневаКак да хармонизираме дома и офиса за повече жизнена енергия

 

 Зала Медитации

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Красимира Тодорова, Шри Чинмой ЦентърМедитация на духовното сърце
11:00 - 11:45Венета МерджановаМедитация за отпускане на ума в сърцето.
12:00 - 12:45д-р Румен СтоиловПетте мозъка на човека
13:00 - 13:45д-р Румен СтоиловПетте мозъка на човека
14:00 - 14:30ОБЕДЕН БЛОК С ИНТЕРАКТИВНИ ИГРИ И ЗАНИМАНИЯ (във фоайето)
14:30 - 15:15Димитър Парашкевов / Фалун ДафаМедитация с Фалун Дафа – поддържане на чисто сърце и спокоен ум
15:30 - 16:15Величка Гурджанова"Да се освободим от страха и илюзиите на ума и да се докоснем до даровете на сърцето
"
16:30 - 17:15 Павел ПавловДа останем в сърцето или къде е щастието
17:30 - 18:15

 

 Зала Практики

 

ЧасЛекторПрактика
10:00 - 10:45Здравка АндрееваМузикална работилничка с Дади
11:00 - 11:45Дани Чолаковаклас „Йога за деца”
12:00 - 12:45Живко Стоилов Вяяма йога
13:00 - 13:45Пламен ЗлатиновСистемата Мир Ахар –дар на разума и на сърцето
14:00 - 14:30ОБЕДЕН БЛОК С ИНТЕРАКТИВНИ ИГРИ И ЗАНИМАНИЯ (във фоайето)
14:30 - 15:15Влада ПарфеноваОтваряне на сърцето и ума чрез работа на емоции и тялото.
15:30 - 16:15Димана Искренова и Таня ДимитроваУъркшоп - носене на бебета до 4 месеца в слинг - тъкан, ринг слинг и еластичен слинг
16:30 - 17:15 Елица ЙорговаЙога за бебета и мъници с Мама
17:30 - 18:15Мира ДживанмуктиВиняса Флоу Йога практика „Силата на Шакти“

 

 Спортна тераса

 

ЧасВодещПрактика
10:00 - 10:45Майстор Станислав БагалевТай Чи – Път към сърцето и ума, тялото и енергията.
11:00 - 11:45Мария ПапаянополДинамична медитация
12:00 - 12:45ПКИ - Балетно студио "Малките ангели"Класически балет и художествена гимнастика за деца над 4год.
13:00 - 13:45
14:00 - 14:45ПКИ - Едмонт Будакян Тай Чи
15:00 - 15:45Танцово студио МагнификоХип-хоп за деца 7+ години
16:00 - 16:45
17:00 - 17:45

 

 Градска градина – павилион

 

ЧасВодещПрактика
10:00 - 10:45Мария Видева- СтоиловаПрана виняса флоу йога практика в бяло – зелено – червено
11:00 - 11:45Йорданка Хаджийска и Мария АтанасоваПаневритмия за синхронизиране на ума и сърцето!
12:00 - 12:45ПКИ - Александър Петров Бойни изкуства за деца с Да Дао
13:00 - 13:45Камато спортFIT JUMPING батути
14:00 - 14:45
15:00 - 15:45
16:00 - 16:45
17:00 - 17:45

 Арт – работилнички

Заниманията в работилничките се заплащат на символична цена!

ВреметраенеВодещПрактика
ЦелодневнаТихомир Спасов - Свещи „От Любов”Работилница за свещ от Пчелен восък
ЦелодневнаMaноела Игнатова, Indi Art CafeМехенди, рисуване с натурална къна
ЦелодневнаРосица Йорданова / Фалун Дафа„Изработване на цвете от хартия – лотос (оригами)“

 

За нашата програма за 21.04 /събота/ моля натиснете ТУК