ПРОГРАМА

21.04.2019 /неделя/

 

За нашата програма за 20.04 /събота/ моля натиснете ТУК

 

Можете да свалите нашата програма ТУК

 

Тук можете да видите лекциите от Събота, проведени в Голяма кино зала:

 

 

 Малка Кино Зала

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Валентин Колчев - МироИнтегративно дишане и интегрален живот
11:00 - 11:45проф. Хюсник БояджиянХомеопатията и традиционната медицина-възможното и невъзможното
12:00 - 12:45Наталия Накова Познай себе си
13:00 - 13:45Наталия Накова "Златната врата на Сърцето. Път към здраве и подмладяване" – медитация
14:00 - 14:45Румен ШекеровЕксперимент „Събуди се!“ – Живата утопия тук и сега

 

 Зала 1

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Петя ГеоргиеваПълноценните партньорски взаимоотношения – дар или мисия?
11:00 - 11:45Стоян ЛаловскиПо-добро здраве и по-здрав дух с Метода Силва
12:00 - 12:45Елза ПанайотоваПрошката като духовна хигиена на ниво Дух, Душа и Тяло
13:00 - 13:45Гузал ТажибаеваКак да се справим с чувството за вина и срам
14:00 - 14:30ОБЕДНА ПОЧИВКА
14:30 - 15:15Ценка МестанскаУмът- ни приятел или враг! Иновативни техники за правилно програмиране на подсъзнанието!
15:30 - 16:15ЦветомирГрадините мандали в България и техните принципи на реализиране
16:30 - 17:15Ваня КъневаПсихология на героизма – нов поглед към себепознанието и самооценката.
17:30 - 18:15Живко Стоилов и Антон ВълковКакви са Даровете на България за Европа? - отворена дискусия по метода на кръга - инструмент от методите на Art of Hosting

 

 Зала 2

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45проект „Рецепти за Свобода“ и UFOtvПрожекция – Премиера на филма „Душата на Растенията“
11:00 - 11:45Стефи Недевска Десет стъпки как да кажа НЕ на мама
12:00 - 12:45Георги ЯръмовФасция – профилактика и възстановяване
13:00 - 13:45Емилия КрушковИзвисяване на духа чрез МRT: Преоткриване на живота и свободата в търсене на щастието
14:00 - 14:30ОБЕДНА ПОЧИВКА
14:30 - 15:15Надежда ТодороваДа отглеждаш Вяра. (Предизвикателството да си родител на дете със синдром на Даун в България
15:30 - 16:15Ценка МестанскаПрактически упражнения , медитации и мисловни модели за поредица от настоящите и най-болни теми на съвремието ни!
16:30 - 17:15 Христо ХристовЗаконът за кармата и пътят на посвещенията
17:30 - 18:15Марияна Стракова Смелостта да сътворяваш собствената си реалност

 

 Зала 3

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Полина ПоповаАюрведа: Храните и влиянието им върху тялото и ума
11:00 - 11:45Гергана ТабаковаТотемните животни
12:00 - 12:45Светослав ЧешмеджиевДаровете на билките
13:00 - 13:45Никола КайряковЖивите места в България, духът на природата
14:00 - 14:30ОБЕДНА ПОЧИВКА
14:30 - 15:15Таня Димитрова и Валентин ПетковБебеносенето - естествено продължение на бременността, в което вече може да включим и татковците
15:30 - 16:15Мария КръстеваМайчината грижа и гените
16:30 - 17:15 Елица ЙорговаОсъзната бременност и родителство – дар за нашите Деца
17:30 - 18:15Божанка ГатеваПроиродни антибиотици в народната медицина при простудите

 

 Зала 4

 

ЧасЛекторПрактика
10:00 - 10:45Косьо ЛюбеновПетте основни тела в нас и работа с тях за постигане на баланс
11:00 - 11:45Елена Лесова и Виолета КузмоваДух, тяло и Боуен
12:00 - 12:45БОУЕН ДЕМОНСТРАЦИИРада Апостолова; Зиинети Мюмюн; Елеонора Караянева
13:00 - 13:45БОУЕН ДЕМОНСТРАЦИИЕлена Лесова ; Надежда Гюлеметова; Ангелина Петкова
14:00 - 14:30ОБЕДНА ПОЧИВКА
14:30 - 15:15БОУЕН ДЕМОНСТРАЦИИЕлена Лесова; Надежда Гюлеметова; Виолета Кузмова
15:30 - 16:15БОУЕН ДЕМОНСТРАЦИИЕлеонора Караянева; Надежда Гюлеметова; Атанаска Дишкелова
16:30 - 17:15 БОУЕН ДЕМОНСТРАЦИИДиана Панайотова; Атанаска Дишкелова; Емилия Бойчева
17:30 - 18:15БОУЕН ДЕМОНСТРАЦИИДиана Панайотова; Атанаска Дишкелова; Емилия Бойчева

 

 Зала Търговски Представяния

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Лилия Томова и Цветелин Янев - ОрганоОргано – Здравословно кафе със 100% биологична ганодерма луцидум
11:00 - 11:45Ивета Николова / Synergy LeavesЗдравето Като Начин на Мислене, чайовете по рецептите на големия Петър Димков
12:00 - 12:45Виолета КузмоваДуховно израстване, Любов и Просперитет с вашата лична Матрица на успеха
13:00 - 13:45Гергана Генова / Канген вода Знаете ли, че здравето ни може да зависи от водата която пием? Доказване свойствата на Канген вода
14:00 - 14:30ОБЕДНА ПОЧИВКА
14:30 - 15:15Гергана Радович / CaliVita БългарияЗдраво тяло, здраво бебе – опитът на CaliVita в борбата с безплодието
15:30 - 16:15Флоравит ООДИнтра орални спрей форми и трансдермален магнезий
16:30 - 17:15 Румяна КотеваАроматерапия и емоции
17:30 - 18:15Гергана РадовичКак да съхраните и подобрите здравето си чрез холистичен подход? Три лесни стъпки, които всеки може да приложи в ежедневието си

 

 Зала Йога

 

ЧасЛекторТема
10:00 - 10:45Саня Баракова и Венета МерджановаАщанга Йога Интро
11:00 - 11:45Цветелин Петров – ЦветомирМедитативната практика „ЕХО“ – Екзистенциалност в Хармония и Осъзнатост
12:00 - 12:45Йорданка Траянова, център за женско вдъхновение ` Сорая`Танц Мандала
13:00 - 13:45Димитър КръстевПрактика "Чаткалина"
14:00 - 14:30ОБЕДНА ПОЧИВКА
14:30 - 15:15Камен ФилиповПайда ладжин
15:30 - 16:15Павел Павлов"Дарът на орела"- кратка лекция и практика
16:30 - 17:15 Ваня Тонева-международен инструктор на фондация Рене МейРегенерация на клетката
17:30 - 18:15Стефи НедевскаМедитация: "Короната на елохимите. 12 божествени аспекта"

 

Спортна тераса

 

ЧасВодещПрактика
10:00 - 10:45Мария ВидеваДинамична танц медитация
11:00 - 11:45Златина ПачиловаЙога на смеха
12:00 - 12:45Димитър КръстевСпорт по двойки ДУОНИКА
13:00 - 13:45Темпорадас Сошъл ЦентърЗумба батъл с Андон и Яна
14:00 - 14:30ОБЕДНА ПОЧИВКА
14:30 - 15:15Ива ИвановаРелакс Пилатес
15:30- 16:15Петър КарайовчевПрактика Новият Човек

16:30 - 17:15Петър КарайовчевПрактика Новият Човек

17:30 - 18:15Темпорадас Сошъл ЦентърПилатес с Руми

 

Градска градина – павилион

 

ЧасВодещПрактика
10:00 - 10:45Дани Чолакова - Йога Арт студио ШантиЙога за малки и порастнали деца (родители)
11:00 - 11:45Спортен клуб по бойни изкуства „Да Дао“ - Стойчо ЯковскиОткрита тренировка по бойни изкуства от клуб `Да Дао`
12:00 - 12:20Софка Славова - Балетно студио `Малките ангели` към ПКИКласически балет за деца 4+ години – Открит урок
12:20 - 12:45Дияна Чолакова - ПКИ Port de Bras с Дияна
13:00 - 13:45Ян Тай Чи Академия Пловдив - Димитър ТончевТайдзицюан
14:00 - 14:30СК "Аеробика-АМД" Демонстрация на съчетание по аеробика
14:30 - 15:15Илиан БожановУроци по салса, бачата начинаещи
15:30 - 16:15Дияна Чолакова - ПКИ Зумба с Дияна
16:30 - 17:15Поли Василева "Nirvana® Fitness
"
17:30 - 18:15“Postalov Team” – Марио ПосталовKangoo Jumps +Fat fighting

 

 Арт – работилнички


Заниманията в работилничките се заплащат на символична цена!

ВреметраенеВодещПрактика
ЦелодневнаСвещи „От Любов“Работилничка за свещи от натурален пчелен восък
ЦелодневнаMaноела Игнатова / Indi Art CafeMехенди с Мани – Henna Nomad
ЦелодневнаПетър Караджов / Лави Масаж Про ЕООДСедящ Амма Масаж/Демонстрация

 

За нашата програма за 20.04 /събота/ моля натиснете ТУК

 

Можете да свалите нашата програма ТУК